KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIE

Rekrutacja first minute!

REKRUTACJA

Ruszyła rekrutacja na rok 2022/2023

W Kolegium Jagiellońskim ruszyła właśnie rekrutacja first minute na rok akademicki 2022/2023. Sprawdź jakie zniżki na Ciebie czekają!

Nasza Uczelnia od lat kształci specjalistów z zakresu administracji, bezpieczeństwa oraz pedagogiki. Jak co roku na kandydatów czeka bogata oferta wyjątkowych specjalności, przygotowanych z myślą o wymaganiach pracodawców oraz zmieniającej się sytuacji społeczno-gospodarczej w Polsce. Studenci Kolegium Jagiellońskiego mają możliwość świadomego wyboru profilu studiów do swoich zdolności i zainteresowań, dlatego świadomie kształtują wizję kariery zawodowej. Nasi wykładowcy to przede wszystkim wybitni praktycy- dzięki temu nasi przyszli Absolwenci mają przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Pracodawcy z naszego regionu, pomagają KJ-TSW w identyfikacji niezbędnych kwalifikacji i potrzeb na rynku pracy. Śmiało można powiedzieć, że nasza oferta jest „szyta na miarę” potrzeb rynku pracy i oczekiwań studentów.

REKRUTACJA

Nasza oferta

Sprawdź naszą ofertę oraz jakie zniżki oferujemy podczas rekrutacji First Minute!

STUDIA
LICENCJACKIE

STUDIA
INŻYNIERSKIE

STUDIA
MAGISTERSKIE

JEDNOLITE
STUDIA
MAGISTERSKIE

STUDIA
PODYPLOMOWE

REKRUTACJA

6 powodów dla których warto studiować w
Kolegium Jagiellońskim

Wykładowcy z bogatym doświadczeniem praktycznym

100% absolwentów naszej Uczelni znajduje zatrudnienie
Możliwość łączenia edukacji i pracy
Znajdujemy się w samym centrum miasta Torunia
Kursy i bezpłatna nauka języka chińskiego dla wszystkich studentów KJ
Program Erasmus+ oraz możliwość studiowania za granicą

KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIE

Weronika Bartkowska

Studentka pedagogiki

Według mnie wybór studiów na Kolegium Jagiellońskim to strzał w 10 . Od zawsze moim marzeniem było to aby zostać nauczycielem, dzięki tej uczelni to marzenie powoli się spełnia. Wspaniali wykładowcy, ciekawe zajęcia oraz ćwiczenia, które pozwalają rozwijać mi moje zdolności interpersonalne oraz edukacyjne. Z czystym sercem polecam

KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIE

Rafał Michałek

Student MBA

Od samego początku łączyłem pracę ze studiami, a Kolegium Jagiellońskie mi to umożliwiło. To Uczelnia, która wspiera studenta. Podczas studiów administracji poznałem wiele ciekawych osób z którymi dziś zarówno spotkamy się w weekend jak i realizujemy wspólne projekt zawodowy. Po skończeniu studiów magisterskich – jestem studentem MBA – oczywiście w Kolegium Jagiellońskim.

Skip to content