AKTUALNOŚCI

Klub Studenta i Absolwenta Kolegium Jagiellońskiego

07.06.2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż podjęliśmy inicjatywę uruchomienia Klubu Studenta i Absolwenta Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej. Klub ma być płaszczyzną współpracy i wzajemnego wspomagania się przez Absolwentów i Studentów naszej Uczelni oraz wzmacniania Waszej obecności w środowisku lokalnym. Chcielibyśmy także aby za pośrednictwem Klubu umacniała się rola naszej Uczelni w regionie oraz aby tą drogą docierali do nas także nowi studenci. Wraz ze stworzeniem tej płaszczyzny współpracy, chcielibyśmy rozwinąć w Państwa mieście i w okolicy Jagielloński Program Partnerski dzięki któremu możliwe będzie uzyskanie atrakcyjnych bonifikat od lokalnych firm.

Ponadto przy okazji otwarcia Klubu pragniemy wesprzeć Was poprzez organizację bezpłatnych szkoleń, które pozwolą jeszcze lepiej funkcjonować Wam na lokalnym rynku pracy. Wśród proponowanych zagadnień znajduje się m.in.

  • szkolenie w zakresie efektywnego wykorzystania mediów społecznościowych dla wzmocnienia własnej firmy bądź własnej wartości na rynku pracy,
  • szkolenie z zakresu efektywnego zarządzania czasem,
  • szkolenie w zakresie podnoszenia efektywności pracy,
  • szkolenie w zakresie skutecznego kreowania wizerunku firmy bądź własnej osoby jako pracownika.

W sumie Klub Studenta i Absolwenta KJ to doskonały sposób na włączenie się w życie Uczelni, ale też niepowtarzalna okazja, aby cały czas podnosić swoje kwalifikacje.

Powszechnie wiadomo, że w dzisiejszych czasach samo studiowanie nie wystarcza. Trzeba bowiem umieć wybić się ponad przeciętność i wyróżnić w tłumie. Idealną możliwość ku temu stwarza Klub Jagiellończyków!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny cykl spotkań o charakterze szkoleniowo – warsztatowym. Dołącz do Klubu Jagiellończyków i weź udział w bezpłatnych szkoleniach!

Skip to content