AKTUALNOŚCI

Konkurs „Twój pies symbolem Chińskiego Nowego Roku 2018”

Z okazji obchodów Chińskiego Nowego Roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Twój pies symbolem Chińskiego Nowego Roku 2018”!

Małe, duże, długowłose, krótkowłose wszystkie psy są wspaniałe, lecz tylko jeden może zostać symbolem Chińskiego Nowego Roku 2018! Prześlij nam zdjęcie na Fanpage „Kolegium Jagiellońskie- Toruńska Szkoła Wyższa” swojego pupila wraz z opisem, dlaczego to właśnie on powinien zostać symbolem Roku Psa – udostępnimy je w naszej galerii i wyłonimy zwycięzcę!

Co trzeba zrobić, aby wygrać:

  • zgłosić zdjęcie pupila do konkursu (zgłoszenie w formie wiadomości prywatnej na Facebook’u),
  • dodać opis (rasę, imię i dlaczego on właśnie powinien zostać symbolem Chińskiego Nowego Roku – Roku Psa),
  • wypełnić formularz konkursowy lub oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna i wysłać w wiadomości prywatnej na Facebook’u,
  • zebrać pod opublikowanym zdjęciem na naszym Fanpage’u jak największą ilość “polubień”.

Zgłoszenia należy wysyłać do 21 stycznia 2018 r. do godz. 20:00

Zdjęcia na Fanpage’u wraz z opisem zostaną opublikowane 23 stycznia 2018 r. do godz. 16:00. Od tego dnia rozpocznie się ocena przez społeczność opublikowanych zdjęć.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 stycznia 2018 r. o godz. 14:00. Ogłoszenie wyników na naszym Fanpage’u oraz w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Nagrodą główną w konkursie jest czytnik e-booków inkBOOK Classic, gra planszowa Scrabble oraz zestaw smakołyków dla Twojego pupila.

Do pobrania:

 

Skip to content