AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na studia MBA w Kolegium Jagiellońskim
MBA w Jagiellońskim

MBA w Jagiellońskim

Ponad pięć lat temu w Kolegium Jagiellońskim uruchomiliśmy pierwsze zajęcia dla pierwszego rocznika studiów MBA. W kolejnych ich edycjach, udział wzięło już prawie dwieście osób. W trwającej od października kolejnej edycji studiów, udział bierze prawie 50 osób. MBA w Jagiellońskim

Wśród absolwentów tych studiów znajdują się osoby związane z najważniejszymi instytucjami publicznymi w Polsce i regionie oraz pracownicy wielu największych firm zarówno publicznych jak i prywatnych.

Doskonalimy nasz program

Co szczególnie ważne, program naszych studiów jest skonstruowany w taki sposób, aby w jak największym stopniu odpowiadać na problemy z którymi muszą się w swoim życiu mierzyć menedżerowie zarówno w sektorze publicznym jak i w prywatnym. Wśród naszych wykładowców znajdują się wyłącznie osoby, o olbrzymim doświadczeniu praktycznym, którzy przekazują swoje wielkie doświadczenie naszym studentom.

To dlatego praktycznie wszyscy nasi absolwenci wnoszą do swoich miejsc pracy (nierzadko nowych, dzięki ukończeniu tych studiów) nabyte umiejętności.

Rekrutacja trwa

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z okazji rozpoczęcia studiów MBA od drugiego semestru bieżącego roku akademickiego. Osoby które zdecydują się na podjęcie studiów w tym momencie, ukończą je w styczniu 2022 roku. Nie warto zatem tracić czasu i czekać do października.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem studiów oraz do skorzystania z możliwości rekrutacji elektronicznej. Zajęcia w tym semestrze toczą się w systemie zdalnym, co z pewnością ułatwi skorzystanie z naszej oferty wielu osobom.

Nadmieniamy również, iż dla osób zainteresowanych istnieje (za dodatkową opłatą) możliwość uzyskania – po złożeniu dodatkowych egzaminów oraz przygotowaniu pracy pisemnej – dyplomy MBA renomowanej uczelni brytyjskiej. MBA w Jagiellońskim

 

Skip to content