AKTUALNOŚCI

Niezależne badania potwierdzają doskonałą jakość kształcenia w Kolegium Jagiellońskim

NIEZALEŻNE BADANIA POTWIERDZAJĄ DOSKONAŁĄ
JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA W KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIM

Wzorem lat ubiegłych Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu opublikował wyniki badania sytuacji absolwentów szkół wyższych zlokalizowanych w województwie kujawsko–pomorskim na rynku pracy. Z pełną publikacją można zapoznać się tutaj.

Z radością informujemy, że zgodnie z tym badaniem aż 99% absolwentów naszej uczelni z 2017 roku było aktywnych zawodowo. To znakomity wynik, który potwierdza doskonałą jakość kształcenia w Kolegium Jagiellońskim, jak również świetne przygotowanie naszych absolwentów do funkcjonowania na rynku pracy. Jest to tym bardziej godne uwagi wobec faktu, że nasi absolwenci kończą studia na kierunkach uznawanych tradycyjnie za nadwyżkowe.

Tym samym Kolegium Jagiellońskie znajduje się w czołówce kujawsko–pomorskich uczelni, a nasz dyplom stanowi niemalże gwarancję sukcesu zawodowego.

Naszym absolwentom serdecznie gratulujemy!

Warto również wskazać, że Wojewódzki Urząd Pracy odnotował największy spadek liczby bezrobotnych absolwentów właśnie po kierunkach prowadzonych w Kolegium Jagiellońskim, tj. administracji i pedagogice (s. 27 raportu).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów w Kolegium Jagiellońskim!

Skip to content