AKTUALNOŚCI

PIĘĆ LAT BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO W KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIM – STUDIA PRAKTYCZNE DLA PRZYSZŁYCH PRAKTYKÓW

Kolegium Jagiellońskie zaprasza na pięcioletnie studia na kierunku bezpieczństwo narodowe. Nasza Uczelnia prowadzi te studia we współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z Poznania. Studenci studiów pierwszego stopnia odbywają te studia w całości w Kolegium Jagiellońskim. Natomiast studia drugiego stopnia prowadzone są przez naszego Partnera z Poznania, przy czym cały tok kształcenia będzie realizowany w Toruniu.

Dzięki temu rozwiązaniu zapewniamy ciągłość koncepcji kształcenia, ale równocześnie gwarantujemy każdemu studentowi pięcioletnią stabilność finansową ponoszonych opłat.

Ponadto studia oferowane przez nasze uczelnie mają charakter praktyczny. Kształcimy zatem praktycznie przyszłych praktyków, pragnących pracować w szeroko pojętym obszarze obrony i bezpieczeństwa narodowego i wewnętrznego państwa. Aby lepiej przygotować studentów do przyszłego stawiania czoła wyzwaniom w tej pracy pedagogcznej, zrezygnowaliśmy z kształcenia ogólno-akademickiego. W naszej ocenie, tylko osoby z wykształceniem praktycznym będą mieć otwarte perspektywy awansu zawodowego.

Dodatkowo gwarantujemy uczestnikom pięcioletniego cyklu kształcenia w naszej Uczelni, możliwość uzyskania przynajmniej jednego świadectwa studiów podyplomowych, w wybranej specjalizacji. W ten sposób każdy absolwent bezpieczęństwa narodowego w Kolegium Jagiellońskim już na starcie kariery zawodowej będzie posiadał wszechstronną przewagę nad absolwentami innych uczelni.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Skip to content