AKTUALNOŚCI

WALNE ZEBRANIA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA PENITENCJARNEGO

Walne Zebrania członków Polskiego Towarzystwa Penitencjarnego. Zaproszenie dla nowych członków.
  1. Zarząd Koła Terenowego PTP przy KJ-TSW zwołuje na dzień 16.10.2016 o godz. 12.00 oraz o godz. 12.15 Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Terenowego działającego przy Kolegium Jagiellońskim – TSW. W programie zebrania zaplanowano: przyjęcie nowych członków, sprawozdanie z działalności za upływająca kadencję, wybór nowych władz, ustalenie kierunków działania na nową kadencję. Zebranie odbędzie się w budynku uczelni w sali nr B7. Zapraszamy wszystkich członków PTP oraz chętnych do wstąpienia do PTP.
  2. Informujemy także, o zwołaniu przez Zarząd Główny – Walnego Zebrania   PTP na dzień 19.10.2016 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu. Władze naszej uczelni zapewniły osobom chcącym wziąć udział w zebraniu w Kaliszu bezpłatny transport dla 16 osób w obie strony (wg kolejności zgłoszeń). Zainteresowani wyjazdem proszeni są o złożenie deklaracji do dnia 10.10.2016r. na stronie poczty elektronicznej ptp.torun@kjt.edu.pl (można zalogować się bezpośrednio ze strony internetowej uczelni – zakładka aktywności – Polskie Towarzystwo Penitencjarne – w punkcie nr 5 klikając na adres).
Mając na uwadze coroczną rotację członków PTP związaną z zakończeniem edukacji na uczelni – osoby, które nie mogą przybyć na zebranie, a chcą dalej być członkami PTP przy KJ-TSW proszone są o kontakt na stronie poczty elektronicznej ptp.torun@kjt.edu.pl oraz opłacenie składki za 2016 rok – 10 PLN. Wszyscy członkowie otrzymali w/w sprawach indywidualne informacje drogą pocztową.
Skip to content