AKTUALNOŚCI

WIELKI SUKCES KJ-TSW W CHINACH

Wielki sukces Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej w Chinach

W dniach od 20 do 28 marca 2014 roku Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa wzięła udział w wielkich targach edukacyjnych organizowanych w największych miastach chińskich. Stoiska Kolegium uruchomione zostały w Sznghaju, Nankinie oraz Wuhanie. Byliśmy jedyną polską uczelnią wyższą, biorąca udział w w tych wydarzeniach, pośród kilkuset uczelni i stoisk narodowych z najważniejszych edukacyjnie krajów świata.

Warto dodać, że w tym roku na studiach zagranicznych przebywa blisko 500.000 Chińczyków, a wartość ponoszonych przez nich na te studia wydatków obliczana jest na ok. 30 mld. dolarów.

Nasze stoiska zdecydowanie wyróżniały się estetyką na tle wszystkich wystawców i przyciągały olbrzymie zainteresowanie. Odwiedziło nas, szczegółowo interesując się naszą ofertą edukacyjną, kilka tysięcy osób. O naszej obecności oraz ofercie, informowała nie tylko media miejscowe, ale również ogólnochińskie, w tym ogólnochińska telewizja. Udział Kolegium w targach w Chinach okazał się wielkim sukcesem i z pewnością przyniesie wiele pozytywów dla rozwoju naszej Uczelni.

Skip to content