WYDARZENIA

XI Debata Resocjalizacyjna pt. „Resocjalizacja w praktyce czyli jak wspomóc człowieka po pobycie w izolacji więziennej?”

Debata została podzielona na dwie części. Pierwsza odbędzie się w dniu 29.01.2022r., z udziałem Dyrektora powiatowego Urzędu Pracy w Toruniu zaś druga w dniu 12.02.2022 z udziałem Kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Golubiu Dobrzyniu. Obydwie debaty zostały zaplanowane w godz. 13 – 15.

Zaproszeni goście odpowiedzą na kluczowe pytanie postawione w temacie debaty oraz przybliżą specyfikę funkcjonowania kierowanych przez nich instytucjami. Dysputa przygotowane została w ramach pracy Koła Terenowego Polskiego Towarzystwa Penitencjarnego działającego przy Kolegium Jagiellońskim TSW oraz zajęć dydaktycznych z przedmiotów specjalnościowych resocjalizacji.

Uczestnikami spotkania będą studenci pedagogiki, członkowie Koła Terenowego Polskiego Towarzystwa Penitencjarnego działającego przy Kolegium Jagiellońskim TSW, a także kadra i studenci innych kierunków kształcenia w KJ-TSW jak również zaproszeni goście.

Mamy nadzieję, że udział w debacie będzie stanowił ciekawe doświadczenie edukacyjne i zawodowe. Deklaracje udziału w dyskursie prosimy składać poprzez skrzynkę pocztową  ptp.torun@kjt.edu.pl

Zapraszamy.

Skip to content