AKTUALNOŚCI

Ekonomiczne losy naszych Absolwentów
Ekonomiczne

Ekonomiczne Losy Absolwentów Ekonomiczne

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało aktualne dane dotyczące ekonomicznych losów absolwentów Wyższych Uczelni. Ekonomiczne

Podobnie jak w poprzednich latach, absolwenci Kolegium Jagiellońskiego na kierunku Administracja I stopna są bardzo cenieni na rynku pracy w naszym regionie. Według danych ELA nasi absolwenci uzyskują ponad 10% wyższe zarobki niż absolwenci pozostałych toruńskich uczelni (publicznych i niepublicznych).

Administracja w Kolegium Jagiellońskim

Studiując na kierunku administracja otwierasz przed sobą szeroką gamę możliwości podjęcia ciekawej pracy, i to nie tylko w administracji publicznej.

Umiejętność administrowania, zarządzania zespołami ludzkimi i znajomość specyfiki funkcjonowania administracji z powodzeniem pozwalają na znalezienie satysfakcjonującej pracy zarówno w dużych organizacjach biznesowych czy korporacjach, w średnich i małych przedsiębiorstwach lub w ramach własnej działalności gospodarczej.

Absolwenci Kolegium Jagiellońskiego, są od wielu lat szczególnie pożądanymi pracownikami nie tylko w regionie kujawsko – pomorskim. Prowadzone przez nas studia, z uwagi na ich wybitnie praktyczny charakter, pozwalają naszym Absolwentom świetnie odnajdywać się w swoich miejscach pracy.

Dowiedz się więcej o studiach pierwszego stopnia na kierunku Administracja:
https://akademiajagiellonska.pl/studia-licencjackie/

Rekrutacja

Rekrutacja w KJ trwa cały rok!

Zapraszamy!

 

Skip to content